HURTOWA SPRZEDAŻ
wyrobów stalowych

O firmie

SKAAP rozpoczął działalność jako spółka cywilna w październiku 2004 roku w Zdzieszowicach. W kwietniu 2006 roku spółka przenosi siedzibę do Chorzowa i rozwija swoją działalność handlową oraz tworzy własny magazyn wyrobów stalowych. Zgodnie z ustaloną wizją właścicieli co do formy prawnej - spółka zostaje przekształcona w spółkę kapitałową i z dniem 21. maja 2009 roku wpisana do rejestru KRS pod numerem KRS 0000329840. Ostatecznie nazwa spółki brzmi: Skaap Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Od początku działalności spółka SKAAP prowadzi sprzedaż hurtową wyrobów stalowych – głównie rur stalowych. Szczegółowy asortyment znajdą Państwo w zakładce OFERTA.

Spółka Skaap stale współpracuje z kilkudziesięcioma dostawcami z branży hutniczej – najczęściej zakupy odbywają się bezpośrednio od producentów rur – hut i walcowni z Polski i zagranicy.

Skaap obsługuje dostawę rur do klientów z branży chemicznej, wydobywczej, motoryzacyjnej, energetycznej oraz do budownictwa. Zasięg geograficzny sprzedaży obejmuje całą Polskę oraz UE. Dobra znajomość branży hutniczej w Polsce oraz na świecie pozwala spółce SKAAP dostarczyć najbardziej wyszukane produkty pod względem gatunku czy zastosowań. Naszymi klientami są zarówno finalni odbiorcy rur stalowych jak również inni dystrybutorzy wyrobów stalowych. Bardzo dobra wiedza techniczna na temat rodzajów, gatunków rur i ich zastosowań pozwala na udzielanie fachowego doradztwa ze strony Spółki. Przez ostatnie lata doświadczeń daliśmy się poznać jako solidny i rzetelny Partner.

Stały rozwój firmy sprawił, że spółka w 2011 roku zakupiła nieruchomość w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Toruńskiej 9 – przenosząc swoją działalność w nowe miejsce. Nowa hala magazynowa o powierzchni około 3000 m2 oraz infrastruktura techniczna w pełni odpowiadają zwiększającym się potrzebom asortymentowym oraz powodują wzrost wydajności pracy. Cały nasz asortyment znajduje się w hali magazynowej przez co jest zabezpieczony przed wpływem środowiska zewnętrznego.

Obsługa klienta odbywa się za pomocą własnego transportu samochodowego, na który składają się obecnie dwa zestawy ciężarowe.

Kolejnym przełomowym wydarzenie w naszej spółce jest zbycie nieruchomości w Dąbrowie Górniczej i przeniesienie siedziby firmy do Siemianowic Śląskich przy ul. Towarowej 22 (rok 2014).

W roku 2019 zakończyliśmy inwestycję w postaci budowy suwnicy ramowej o rozmiarach 36 szerokości i 66 mb długości i udźwigu 8 ton, co znacznie pozwoliło na przepustowość przeładunków ( dwa stanowiska załadunkowe i rozładunkowe.

Dużym osiągnięciem potwierdzającym nasz dynamiczny rozwój jest otrzymany w latach 2019-2020 oraz  tytuł "Gazele Biznesu". Ten prestiżowy tytuł przyznawany jest przez Puls Biznesu dla przedsiębiorstw, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają oraz są rzetelnymi partnerami biznesu.

W związku z tym stawiamy przed sobą kolejne jasno określone cele na przyszłość:

być godnym zaufania partnerem handlowym,
sprawiać by współpraca z nami dawała pewność, satysfakcję i poczucie bezpieczeństwa,
stale powiększać grono zadowolonych ze współpracy Klientów,
skutecznie dążyć do dalszego rozwoju,
podnosić kwalifikacje zawodowe naszych pracowników,
dążyć do doskonałości we wszystkim co dla Państwa robimy.

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszej strony. Wyrażamy nadzieję, że informacje, które tu Państwo znaleźli pozwolą łatwo zapoznać się z bogatą ofertą naszej firmy oraz umożliwią szybki i bezpośredni kontakt z przedstawicielami handlowymi.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Naszym nadrzędnym celem jest profesjonalna obsługa oraz dopasowanie warunków handlowych do potrzeb Klienta. Mamy nadzieję stale się rozwijać a tym samym powiększać grono zadowolonych Klientów.

Kontakt

Zarzad / Dzial Handlowy
41-103 Siemianowice Śląskie
ul. Towarowa 22

Prezes Zarzadu:
Robert Cichoń
Dyrektor Handlowy:
Krzysztof Strączek
Dyrektor Finansowy:
Marzena Damska
» przejdź do działu kontakt
wykonanie: Pixelirium.pl